Masaż relaksacyjny na cztery ręce

Seans z masażystką w salonie Winks to niezapomniane przeżycie, do którego chce się wracać bez końca. A gdyby tak masaż relaksacyjny został przeprowadzony przy obecności dodatkowej masażystki? Wyobraź sobie masaż ciała dwoma innymi ciałami. Dotyk skóry, ciepło olejku, stres i złe emocje odchodzące w dal w mgnieniu oka... To będzie masaż z finałem, o którym nie zapomnisz!
Czym jest masaż relaksacyjny na cztery ręce?
Masaż ciała na cztery ręce polega na pieszczocie Twojego nagiego ciała ciałami aż dwóch masażystek. Jeśli chcesz, możesz je objąć, przytulić lub pogłaskać – zasady panujące w salonie Winks poznasz przed rozpoczęciem seansu. Odprężysz się w blasku świec i przy subtelnej relaksacyjnej muzyce.
Jaki masaż ciała w salonie Winks możesz wybrać?
Masaż relaksacyjny na cztery ręce w salonie Winks to do wyboru: hawajski masaż Lomi Lomi albo masaż Nuri Nuri . Różnica polega na tym, że podczas standardowego seansu jesteś sam na sam z wybraną masażystką, masaż relaksacyjny na cztery ręce zaś oddaje Cię pod opiekę dwóm masażystkom. Przyjemność może potrwać od pół godziny do dwóch godzin.