Intymny hawajski masaż Lomi Lomi

Dla mężczyzn szukających złotego środka pomiędzy masażem całym nagim ciałem a klasycznym masażem w ubraniu przygotowaliśmy wyjątkowy masaż Lomi Lomi. Tu podczas seansu całkowicie rozbierasz się wyłącznie Ty. Masażystka dotyka Twojego ciała dłońmi, przedramionami. Masaż z finałem w salonie Winks pozwoli Ci się odprężyć i zapomnieć o troskach.
Masaż Lomi Lomi Wrocław – odpręż się w salonie Winks
Masaż Hawajski Lomi Lomi wykonujemy na standardowym materacu gimnastycznym, przykrytym przyjemnym w dotyku prześcieradłem i jednorazową flageliną. Jest to masaż specjalną naturalną oliwką do masażu. Aby dotyk masażystki był dla Ciebie maksymalnie przyjemny, podczas masażu Lomi Lomi w salonie Winks delikatnie podgrzewamy emulsję.
Co to jest masaż Lomi Lomi i jak przebiega?
Masaż Lomi Lomi wykonywany w salonie Winks to orientalny masaż hawajski. Masażystka nie rozbiera się w całości, więc seans przemienia się w grę zmysłów i tajemnicy. Nie możesz jej przytulić ani pogładzić – Twoją rolą jest pozostanie biernym odbiorcą obezwładniającej przyjemności. Pozwól sobie poczuć ją w każdej komórce ciała. Masaż z finałem napełni Cię energią, z którą stawisz czoła największym wyzwaniom.