Przyjemny masaż nago dla mężczyzn Nuri Nuri

Interesuje Cię relaksacyjny masaż dla mężczyzn? Jeśli tak, Nuri Nuri jest dla Ciebie. To zmysłowy masaż profesjonalną oliwką. Emulsja jest bezbarwna i bezwonna, dzięki czemu nie zachodzi ryzyko uczulenia. Dla Twojej przyjemności w salonie Winks wykonujemy masaż oliwką podgrzaną. Może trwać pół godziny, godzinę, półtorej lub dwie. Ty decydujesz, na ile chcesz się przenieść do sensualnej krainy Nuri Nuri.
Wybierz masaż dla mężczyzn Nuri Nuri
Masaż oliwką Nuri Nuri w salonie Winks to masaż nago – rozbierasz się zarówno Ty, jak i masażystka. Doświadczasz kojącego dotyku jej dłoni, przedramion, brzucha i biustu. Masaż nago odbywa się bez udziału stóp. Jeżeli chcesz, podczas tego niezwykłego masażu dla mężczyzn możesz przytulić lub pogładzić masażystkę. Masaż nago Nuri Nuri to masaż z finałem, którym będziesz się delektować na każdym etapie seansu.
Jak przebiega masaż nago Nuri Nuri?
Podczas masażu nago Nuri Nuri leżysz na standardowym materacu gimnastycznym, wyłożonym przyjemnym w dotyku prześcieradłem i jednorazową flizeliną. Przed i po seansie bierzesz prysznic w prywatnej kabinie – potrwa tyle, ile potrzebujesz. Przed zmysłowym masażem dla mężczyzn Nuri Nuri poznasz zasady obowiązujące w salonie Winks.