Jak przygotować się do masażu intymnego w Winks Massage?

Przygotowanie do masażu w salonie Winks Massage traktujemy bardzo poważnie. Z naszej strony higiena podczas seansu zostaje zachowana na najwyższym poziomie.
Co zabrać na masaż intymny?
Każdy pokój masażu w salonie Winks Massage wyposażyliśmy w prysznic. Klienci mają do dyspozycji czyste ręczniki (kąpielowy oraz pod nogi), żele pod prysznic (m.in. do higieny intymnej), gąbkę do mycia, antyperspiranty i jednorazowe kapcie. Dzięki temu nie musisz martwić się o przygotowanie do masażu – wszystko, co będzie Ci potrzebne, zastaniesz na miejscu. Ponadto do każdego masażu używamy sterylnych jednorazowych flizelin.
Przygotowanie do masażu – o czym warto wiedzieć?
W gabinecie Winks Massage dbamy o przygotowanie do masażu na wszelkich płaszczyznach. Zatroszczyliśmy o to, byś podczas seansu z masażystką odprężył się także dzięki odpowiedniemu, intymnemu klimatowi. W każdym pokoju znajdują się sprzęt audio, autorski system oświetlenia oraz zestaw aromatycznych świec. Kontemplując przyjemność dotyku, dźwięku i nastrojowego światła, pozbędziesz się negatywnych emocji i stresu.
COVID-19
Z uwagi na zmniejszające się obostrzenia dotyczące kwarantanny wynikającej z pandemii koronawirusa COVID-19 zdecydowaliśmy się otworzyć dla Ciebie salon masażu. Jednocześnie wprowadziliśmy niezbędne środki ostrożności, by zminimalizować ryzyko zarażenia. W naszym salonie zaraz przy wejściu znajdziesz płyny do dezynfekcji rąk, w pokojach zaś maseczki jednorazowe (decyzję o ich zakładaniu pozostawiamy klientom).
W trosce o Twoje życie i zdrowie korzystamy z nowoczesnych lamp bakterio- i wirusobójczych, za pomocą których naświetlamy pokój po wyjściu każdego klienta. Oprócz tego pomieszczenie dezynfekujemy w tradycyjny sposób. To sprawia, że czas oczekiwana na masaż może się odrobinę wydłużyć. Dziękujemy za zrozumienie.
Poznaj oferowanego w Winks Massage