Relaksacyjny masaż z finałem Sensualne Nuru – wersja all in

Erotyczny masaż z finałem Sensualne Nuru to oferta premium dla panów, którzy nie lubią chodzić na ustępstwa i chcą wszystkiego, co najlepsze. Sensualny masaż typu all in zawiera wszystkie ulubione elementy masaży oferowanych w salonie Winks Massage we Wrocławiu. Opiera się na zasadach klasycznego masażu erotycznego Nuru , do którego dokłada kolejne elektryzujące bodźce niczym warstwy do pysznego tortu. A ten tort jest cały dla Ciebie!
Na czym polega masaż erotyczny Sensualne Nuru w Winks Massage we Wrocławiu?
Zmysłowy rytuał Sensualne Nuru – podobnie do klasycznego Nuru – jest masażem całościowym, masażem body to body. Oznacza to, że wybrana przez klienta masażystka masuje, gładzi i pieści jego ciało całym swoim ciałem: rękami, nogami, piersiami, brzuchem. Kolejną część rytuału stanowi element masażu Namiętnie Nuri , czyli pieszczenie dłońmi intymnych części ciała mężczyzny w pozycji 69. Klient może patrzeć na kobiece Yoni, gładzić je od zewnątrz palcami, dotykać całego ciała masażystki albo relaksować się z zamkniętymi oczami. Może też zamienić się z masażystką rolą i pomasować ją!
Masaż z finałem premium – jak kończy się Sensualne Nuru?
Masaż z finałem Sensualne Nuru nie kończy się jednak w miejscu masażu. Ostatnim etapem rytuału jest wspólny prysznic kobiety i mężczyzny, dzięki któremu mogą pożegnać się ze swoimi ciałami aż do kolejnego spotkania, spłukując nawzajem żel, pot i żar namiętności. Żel jest bezzapachowy, nieuczulający i niepozostawiający śladów na ubraniach, więc opuszczając krainę wyjątkowych doznań, jaką jest wrocławski salon Winks Massage, zostawisz wszystko za sobą. Pamiętaj tylko, by wrócić!