Całościowy masaż body to body Nuru

Nuru to masaż całościowy, znany także jako masaż body to body. Dzięki niemu zrelaksujesz się po całym dniu pracy lub w okresie wzmożonego stresu. Jest to masaż z finałem, o którym szybko nie zapomnisz – po wyjściu z salonu masażu Winks będziesz się czuł odprężony i pełny sił.
Co wyróżnia masaż body to body Nuru
Masaż manualny Nuru wykonywany jest całym ciałem. Przed seansem bierzesz prysznic, a następnie kładziesz się na wygodnym materacu do Nuru. Przypomina on materac wodny, dzięki czemu naturalnie dostosowuje się do kształtu Twojego ciała. Zmysłowy masaż body to body w salonie Winks wykonujemy przyjemnym, lepkim i śliskim żelem. Zostanie podgrzany, ale delikatnie – nie oparzy Twojej skóry. Żel nie ma zapachu ani koloru, nie powoduje uczuleń.
Jak przebiega masaż całościowy Nuru
Masaż całościowy Nuru w salonie Winks przebiega podobnie do masażu Nuri Nuri . Różnicę stanowią akcesoria: żel i materac. Przyjemność może trwać pół godziny, ale także godzinę, półtorej lub dwie – jak wolisz. Kiedy masażystka wykonuje nagim ciałem masaż body to body, możesz ją przytulić, pogłaskać lub pomasować. Zasady poznasz przed seansem.