Rytuał Nuri – erotyczny rytuał masażu we Wrocławiu

Jeżeli Namiętnie Nuri to Twój ulubiony masaż erotyczny dostępny we wrocławskim salonie masażu Winks lub jeśli jesteś nowym klientem i poszukujesz silnych, niezapomnianych doznań, znalazłeś się we właściwym miejscu. Rytuał Nuri stanowi odpowiedź dla panów poszukujących najwyższego stopnia bliskości i sensualności w masażu erotycznym. Rytuał odbywa się na tych samych zasadach co podstawowy masaż Namięte Nuri, jednak kończy się zupełnie inaczej.
W czym rytuał masażu Rytuał Nuri jest podobny do masażu erotycznego Namiętne Nuri?
W masażu sensualnym Namiętne Nuri i rytuale masażu erotycznego Rytuał Nuri mężczyzna leży wygodnie na materacu i odbiera pieszczoty masażystki. Dłonie kobiety, którą wcześniej sam wybrał, przemykają gładko po całym jego ciele, rozprowadzając przyjemną oliwkę: bezwonną, nieuczulającą, niepozostawiającą śladów na ubraniu. On w tym czasie może snuć fantazje, obserwować kobietę w blasku świec lub relaksować się z zamkniętymi oczami, słuchając kojącej muzyki, a nawet delikatnie dotykać miejsc intymnych masażystki – ale tylko delikatnie i od zewnątrz. Śmiałe pozycje takie jak 69 są nieodłączną częścią masażu erotycznego Namiętne Nuri i Rytuału Nuri.
Czym Rytuał Nuri różni się od masażu z finałem Namiętne Nuri?
Najważniejszą różnicą pomiędzy klasycznym masażem sensualnym Namiętne Nuri a wersją rozszerzoną: Rytuałem Nuri, jest zakończenie spotkania klienta z masażystką. Masaż z finałem odbywa się na materacu w pozycji 69, w której mężczyzna może podziwiać i gładzić kobiece Yoni od zewnątrz. Później jednak, kiedy dojdzie do spełnienia, masaż Namiętne Nuri dobiega końca, a Rytuał Nuri trwa dalej. Częścią rytuału masażu bowiem jest wspólny prysznic klienta z masażystką. Ostatnia pieszczota sprawiana przez dotyk wody na skórze i wzajemne obmywanie ciał pozwala pożegnać się ze sobą po odbytej wspólnie podróży przez rozkosz.