5 powodów, dla których masaż erotyczny jest lepszy niż seks

Nie ulega wątpliwości, iż seks – obok jedzenia czy oddawania się swojemu hobby – to jedna z największych przyjemności, jakich można doświadczać w życiu. Czy jednak większa niż masaż erotyczny? Okazuje się, że nie dla każdego! Osoby, które miały okazję zakosztować obu typów rozkoszy, nierzadko wskazują na przewagę masażu nago i masażu z finałem nad zbliżeniem intymnym, zwłaszcza płatnym. Poznaj 5 powodów, dla których masaż erotyczny jest lepszy niż seks, i opowiedz się po jednej ze stron!
1: Masaż z finałem – pełna i profesjonalna obsługa
W dzisiejszych czasach, gdy ciągle dokądś gonimy i wszędzie jesteśmy spóźnieni, wiele podstawowych codziennych czynności schodzi na dalszy plan. Niegdyś jadaliśmy obiady i inne posiłki przy stole z rodziną, dzisiaj... cóż, wrzucamy coś do ust między zajęciami i biegniemy dalej. Cierpią na tym również kontakty seksualne, na które nie mamy albo sił, albo czasu. Czasami obu.
Na tym tle masaż erotyczny – masaż z finałem – wypada nieporównywalnie korzystniej. Kiedy zapisujesz się na seans w salonie masażu erotycznego Winks, masz pełną godzinę, lub więcej, dla siebie. Donikąd nie pędzisz, bo jest to właśnie to miejsce, w którym powinieneś w danej chwili być. Poza tym wcale się nie męczysz. Twoim zadaniem jest leżeć, obserwować – lub nie; jak wolisz – i chłonąć przyjemność każdą komórką ciała. Bez pośpiechu, aż do chwili spełnienia.
2: Masaż body to body w Winks lepszy niż portale do spotkań erotycznych
Ogromną – podkreślamy: ogromną – przewagę masażu body to body w salonie masażu erotycznego we Wrocławiu Winks jest jakość usługi. Podczas gdy u nas pracują profesjonalistki, na portalach z anonsami seksualnymi może ogłosić się dowolna dziewczyna: bez wiedzy, bez umiejętności. Także bez badań i z niewiadomą historią chorób, w tym przenoszonych drogą płciową.
Masaż ciałem w Winks nie obejmuje seksu, dzięki czemu jesteś w pełni bezpieczny (pamiętaj, że prezerwatywy nie dają 100% zabezpieczenia ani przed ciążą, ani przed chorobami przenoszonymi drogą płciową!). Czy jednak skoro nie ma seksu, coś tracisz? Absolutnie nie, ponieważ masaż z finałem kończy się dokładnie tak samo – spełnieniem. Ach, nie zapominajmy także o cenie. Z salonu masażu erotycznego nie wyjdziesz spłukany, co może mieć miejsce po wynajęciu dziewczyny z portalu. ;-)
3: Masaż ciałem i masaż ciała w jednym – skupienie się na CAŁOKSZTAŁCIE
Szybki seks z partnerką czy wieczór w towarzystwie dziewczyny z portalu seksualnego zazwyczaj wyglądają podobnie – są krótkie i skupione wokół "pewników", czyli miejsc intymnych, których stymulacja prowadzi bezpośrednio do orgazmu. Wszystko dlatego, że każdy człowiek jest inny, a poznawanie go i jego stref erogennych to niełatwa sprawa. Ani szybka.
Wielu osobom brakuje starych dobrych relacji intymnych, w których partnerzy dawali sobie czas na odkrywanie nawzajem swoich ciał i nowych miejsc, których dotykanie powoduje przyjemne dreszczyki. Jeżeli Ty także za tym tęsknisz, to właśnie erotyczny masaż body to body – godzinny lub dłuższy – zrealizuje Twoją potrzebę. Nie ma mowy o krótkim spotkaniu, "odhaczeniu zadania", i do widzenia. Wręcz przeciwnie: salonie masażu erotycznego we Wrocławiu Winks poznasz swoje ciało lepiej i odkryjesz nowe strefy erogenne, których być może nigdy wcześniej nie miałeś, ale na tym etapie życia stały się dla Ciebie kluczowe.
4: Erotyczny masaż relaksacyjny przynosi odprężenie. Seks – zmęczenie
Zupełnie banalną, zabawną kwestią jest fakt, że seks... męczy. Wymaga ruchów, zmian pozycji, gimnastykowania się. Chyba że interesuje Cię tylko zwykły, klasyczny, nudnawy, wtedy zmęczysz się minimalnie. Ale nie czytałbyś tego artykułu, gdyby tak było, prawda? :-) Tak więc aktywny, porządny seks męczy. Czy po całym dniu pracy, całej sobocie spędzonej na wybieraniu nowych zasłon w sklepie wnętrzarskim lub kilku godzinach wyciskania na siłowni masz na to siły i ochotę? Część panów odpowiada, że nie. Właśnie oni cenią profesjonalny masaż erotyczny, masaż relaksacyjny, masaż ciała i wszystkich mięśni, oczywiście z miłym finałem.
5: Dyskretny masaż dla mężczyzn w Winks we Wrocławiu
Na koniec został nam jeszcze jeden ważny, wskazywany przez wielu panów powód, dla którego masaż erotyczny jest lepszy od seksu. Podczas gdy skorzystanie z usług dziewczyny zamieszczającej ogłoszenie seksualne na portalu erotycznym lub w aplikacji zazwyczaj wymaga rejestracji, tutaj pozostajesz anonimowy.
W salonie masażu erotycznego we Wrocławiu Winks kładziemy szczególny nacisk na prywatność i dyskrecję. Nie otrzymujesz od nas powiadomień ani maili. Nie zakładamy Ci żadnego konta użytkownika, które niepowołana osoba mogłaby znaleźć w Twoim laptopie bądź na telefonie. Przychodzisz, otrzymujesz erotyczny masaż całościowy, i tyle. Ponadto masaż z finałem jest "interesowny" tylko o tyle, że trzeba za niego zapłacić. Nie musisz wcześniej wynosić śmieci ani robić zakupów. Nie musisz też bać się, że masażystka zakocha się w Tobie i zacznie wystawać pod domem. Wychodząc z gabinetu masażu body to body Winks i zamykając drzwi, zostawiasz tę historię za sobą. Aż do następnego razu, gdy to Ty zechcesz nas odwiedzić. Zapraszamy!