Masaż czekoladą – masaż ciałem skąpanym w aromatycznej czekoladzie

Marzy Ci się masaż w czekoladzie, który podziała na wszystkie zmysły jednocześnie? Twoje pragnienia spełnimy w salonie Winks. Specjalnie dla mężczyzn, którzy uwielbiają masaż czekoladą sam na sam z masażystką, przygotowaliśmy ten oto seans. Zrealizuj fantazje i umów się na masaż z finałem o zapachu słodkich ziaren kakao.
Sezonowy masaż czekoladą w Wrocław – w salonie Winks
Masaż czekoladą w salonie Winks to seans sezonowy, dostępny tylko jesienią i zimą. Jest wykonywany specjalnym olejkiem czekoladowym, który z uwagi na skład nie przemienia się w skorupę, nie zastyga ani nie kruszy. Przez cały masaż gorącą czekoladą olejek pozostaje śliski i płynny, co masażystce ułatwia pieszczenie Twojego ciała, a Tobie odbieranie przyjemności.
Jak przebiega masaż gorącą czekoladą?
Masaż czekoladą wykonywany sezonowo w salonie Winks to masaż ciałem – Ty i masażystka jesteście nadzy. Kładziesz się na wygodnym materacu gimnastycznym, przykrytym prześcieradłem i jednorazową flizeliną – zupełnie jak w masażu Nuri Nuri .
Masaż w czekoladzie czy rytuał?
Masaż gorącą czekoladą w salonie Winks to więcej niż zwykły masaż: to prawdziwy rytuał. Podczas seansu otrzymujesz słodki poczęstunek: czekoladę, batoniki lub pralinki. Kiedy masaż z finałem dobiegnie końca, masażystka umyje Cię specjalną gąbką, byś nie musiał się martwić, że resztki czekoladowego olejku pobrudzą ubranie.