Na czym polega masaż erotyczny? Nuru, Nuri Nuri i inne rodzaje

Salon masażu erotycznego we Wrocławiu Winks Massage proponuje zmysłowy, niezapomniany masaż erotyczny dla mężczyzn. W naszej ofercie znajdziesz masaż Nuru, masaż Nuri Nuri, a także inne – Namiętne Nuri czy Lingam. Czym różnią się wykonywane przez nasze specjalistki masaże erotyczne we Wrocławiu? Czego możesz się spodziewać, rezerwując wizytę na masaż tantryczny? Poznaj wszystkie wymiary przyjemności!
Masaż erotyczny we Wrocławiu – cechy wspólne
Masaż erotyczny w Winks Massage to masaż dla mężczyzn. Niezależnie od rodzaju wykonywany jest przez nagą masażystkę – czasem w całości (masaż Nuri Nuri czy masaż Nuru), czasem po części (hawajski masaż Lomi Lomi). Przed przystąpieniem do zmysłowej procedury mężczyzna udaje się pod prysznic, gdzie czekają na niego jednorazowy płyn do mycia i świeży, zdezynfekowany ręcznik. Po przygotowaniu się wraca do prywatnego pokoju, w którym panuje intymny, zmysłowy klimat. Tu czeka już na niego wybrana wcześniej specjalistka, gotowa, by rozpocząć masaż erotyczny.
W zależności od rodzaju masaż erotyczny wykonywany jest olejkiem, oliwką lub żelem. Środek najczęściej jest bezwonny i hypoalergiczny, dzięki czemu po seansie przyjemności mężczyzna nie dostanie uczulenia. Ile trwa sam masaż erotyczny w Winks Massage? Tyle, ile chcesz. Może godzinę, a może dwie. Masaż dla mężczyzn kończy się spełnieniem, po którym pan może ponownie wziąć prysznic. Olejek spłukuje się łatwo, więc nie zostawi na garderobie żadnych śladów.
Nuri Nuri – masaż dla mężczyzn wymagających
Najpopularniejszy i przynoszący ogromne spełnienie jest masaż masaż Nuri Nuri . W Winks Massage wykonujemy go oliwką, olejem kokosowym lub zamiennikiem. Latem i wiosną przyjemna w dotyku substancja ma temperaturę pokojową, jesienią i zimą zaś – na Twoje życzenie – możemy ją podgrzać, co tylko wzmocni Twoje doznania. W trakcie masażu Nuri Nuri nadzy jesteście oboje: i Ty, i masażystka. Masuje Cię rękami, przedramionami, a nawet brzuchem i biustem. Jeśli chcesz, możesz ją objąć.
Nuru – masaż erotyczny żelem: letnim lub ciepłym
Kolejny masaż – Nuru – stanowi zmysłową wariację na temat masażu Nuri Nuri. Wykonywany we Wrocławiu masaż Nuru ma to coś, z uwagi na co mężczyźni wracają do niego regularnie. Czym owe "coś" jest? Przede wszystkim bliskim kontaktem klienta z masażystką. Masaż Nuru to typowy masaż całościowy (lub: masaż body to body), w którym wybrana przez Ciebie dziewczyna masuje Cię całym ciałem. Przesuwa po Tobie dłońmi, piersiami i udami, a między Wami istnieje tylko jedna bariera: cieniutka warstwa żelu. Jeśli masz ochotę, masażystka z Winks Massage może go wcześniej podgrzać. Finału na pewno się domyślasz – jest bardzo przyjemny!
Namiętne Nuri – masaż body to body, tylko w Winks Massage
Jeżeli znasz i cenisz masaż tantryczny lub miałeś okazję doświadczyć masażu erotycznego dla par, który wyjątkowo zapadł Ci w pamięć, Namiętne Nuri to propozycja dla Ciebie. Ten masaż stanowi ofertę specjalną naszego salonu masażu we Wrocławiu. Od klasycznego Nuri Nuri różni się śmiałością masażystki, która tym razem przybiera o wiele odważniejsze pozy, Ty zaś znajdujesz się bliżej niej niż kiedykolwiek. Wyobraź sobie masaż oliwką głowy, która wygodnie spoczywa między udami specjalistki. A to tylko jedna z możliwości! Reszty doświadczysz osobiście, udając się na masaż erotyczny w Winks Massage we Wrocławiu.
Lingam Massage – masaż tantryczny we Wrocławiu
Zdecydowanie najbardziej wyjątkowym rodzajem masażu erotycznego jest Lingam Massage . Pod tą nazwą w salonie masażu erotycznego we Wrocławiu kryje się niezapomniany seans przyjemności, podczas którego masażystka skupia się na jednej strefie męskiego ciała – na pewno wiesz, na której. To sprawia, że przyjemność nie rozmywa się, nie rozchodzi na inne sfery. Jest silniejsza, skondensowana, skumulowana w centrum ciała. Tego rodzaju masaż erotyczny to masaż dla mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą, i lubią wybierać proste ścieżki prowadzące do osiągnięcia celu.
Dodatkowa oferta salonu masażu erotycznego we Wrocławiu
Poznałeś już główne rodzaje masażu erotycznego w Winks Massage. Ale to wcale nie koniec. Salon masażu erotycznego we Wrocławiu oferuje dodatkowe, niekiedy sezonowe przyjemności cielesne. Należą do nich:
  • erotyczny masaż na 4 ręce - jest to masaż Nuri Nuri lub masaż hawajski Lomi Lomi, tyle że do prywatnego pokoju udają się z Tobą aż dwie masażystki. Seans dla dorosłych przewidziany dla dwojga przemienia się w niesamowitą przygodę trójki uczestników,
  • masaż hawajski Lomi Lomi - to wyjątkowy masaż erotyczny w Winks Massage, który przypada do gustu zwłaszcza panom lubiącym nutę tajemnicy. Masażystka nie jest rozebrana w całości, lecz jedynie w górnej partii. Masuje Cię dłońmi i biustem, co zapewnia niepowtarzalne doznania,
  • odprężający masaż czekoladą - w chłodnym sezonie mężczyznom spragnionym dodatkowych bodźców oferujemy już nie masaż erotyczny, lecz prawdziwą sensualną ceremonię. Masaż czekoladą polega na wykorzystaniu specjalnego olejku czekoladowego. Masażystka, tradycyjnie, pozostaje naga. Podobnie jak Ty. W trakcie rytuału dogadza Ci również od środka, serwując pyszne czekoladki, pralinki i inne czekoladowe pyszności.